Šodien Rīgas šķīrējtiesa svin savu 22. dzimšanas dienu!


Šodien Rīgas šķīrējtiesa svin savu 22. dzimšanas dienu!

 

1999.gada 1.aprīlī, pirms 22 gadiem, Latvijas Republikas Tieslietu ministrijā tika iesniegts pieteikums par Rīgas šķīrējtiesas reģistrāciju.

 

Pa šo laiku Rīgas šķīrējtiesa ir kļuvusi ne tikai par vienu no līderēm Latvijas šķīrējtiesu vidū, runājot par izskatīto lietu skaitu, bet arī par lielāko, ņemot vērā šķīrējtiesnešu skaitu patstāvīgajā šķīrējtiesnešu sarakstā (šobrīd tie ir 58 šķīrējtiesneši no Latvijas un ārzemēm).

 

22 gadi ir pagājuši pastāvīgā attīstībā - kā sevis pilnveidošanā, tā arī uzņēmēju, kuri ar prieku uzņem mūsu pieredzi un zināšanas.

 

Tieši tāpēc mēs gribam pasludināt Aprīli - par atverto durvju mēnesi! Mēs aicinām Jūs ciemos (izmantojot ZOOM vai citus Jums ērtus online kanālus), lai padalītos ar savu pieredzi, parādīt kā mēs strādājam un ar ko varam būt Jums noderīgi Jūsu darbībā! Pirms tikšanās lūdzam iepriekš saskaņot laiku elektroniski pa e-pastu: info@court.lv.

 

Tāpāt gribam pateikties visiem, kas uzticās mums, kas palīdz mums izplatīt informāciju par šķīrējtiesvedību Latvijā un ārpus tās!

 

"Izšķirot strīdus ātri un kvalificēti, mēs padarām biznesa pasauli godīgāku un saprātīgāku" – Rīgas šķīrējtiesas misija, kurai mēs sekojam un sekosim arī turpmāk!

 

Rīgas šķīrējtiesas kolektīvs