Aprīlī - līguma korekcija - par brīvu!


Visu aprīli visiem ieinteresētajiem uzņēmējiem dodam iespēju bez maksas veikt komerclīguma korekciju, jo 1. aprīlis - Rīgas šķīrējtiesas Dzimšanas diena!  

 

Šajā nebūt ne vieglajā laikā ir īpaši svarīgi atbalstīt vienam otru un palīdzēt ar to, kas ir katra spēkos. Rīgas šķīrējtiesas dibinātāja konsultanti rekomendēs ieteicamās korekcijas Jūsu komerclīgumam, pārbaudot tā satura atbilstību aktuālajai likumdošanai un rekomendēs nepieciešamos grozījumus, kas juridiski aizsargās Jūsu biznesu! Jebkurš no Jums, kurš vēlas juridiski aizsargāt savu biznesu, var atsūtīt līgumu korekcijai!

 

Korekti sastādīts līgums – tā ir garantija Jūsu interešu aizsardzībai. Jūsu interesēm jāatspoguļo reālā attiecību situācija ar Jūsu partneri!

 

Sūtiet Jūsu komerciālo standartlīgumu uz e-pastu info@court.lv un Rīgas šķīrējtiesas dibinātāja konsultanti bez maksas rekomendēs ieteicamās līguma korekcijas un ieteiks papildinājumus, kuri padarīs Jūsu līgumu drošāku un atbilstošu esošajai likumdošanai.

 

Rīgas šķīrējtiesa (RŠT) tika izveidota 1999. gada 1. aprīlī un šobrīd ir viena no Latvijas šķīrējtiesu līderēm, kura aktīvi attīstas un piedāvā tiesvedības procesu visaugstākajā kvalitātē, kā arī popularizē šķīrējtiesvedību Latvijā. Mēs aktīvi juridiski izglītojam uzņēmējus regulāri rīkojot biznesa seminārus. Rīgas šķīrējtiesas štatā ir 57 profesionāli šķīrējtiesneši, kuri kopā ar Rīgas šķīrējtiesu strādā pie tā, lai padarītu Latvijas uzņēmējdarbības jomu drošāku, stabilāku un veiksmīgāku.

 

Akcija ilgs visu aprīli! Neesiet pavirši pret savu biznesu – parakstiet tikai korektus līgumus!

 

Jautājumu gadījumā zvaniet: +371 67365100, +371 25156055 vai rakstiet: info@court.lv.