Jaunumi

Jaunumu kalendārs

<< < 2020 Septembris > >>
Pd Ot Tr Ct Pt St Sv
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234

Jaunumi


Meklēt:

Septembris - sālsmaizes mēnesis. Nāciet ciemos!

01-09-2020

Mēs sveicam Jūs ar rudens sākumu, priecīgu Zinību dienu! Šodien ir lieliska diena visādu veidu apsveikumiem, bet kādi gan apsveikumi var būt bez dāvanām?!

Rīgas šķīrējtiesa ar prieku dāvina Jums akciju - atvērto durvju mēnesi, kurā piedaloties Jūs noteikti kļūsiet bagatāki ar jaunām zināšanām, kā arī vienkārši jauki pavadīsiet laiku!

Jūs droši vien jau zināt, ka esam pārcēlušies uz jaunu biroju, tāpēc gaidīsim Jūs savās mājīgajās telpās Rīgas vecpilsētas centrā. Būs daudz interesanta, un pats galvenais - noderīga!

 

Tātad, pavisam nesen Rīgas šķīrējtiesa mainīja atrašanās vietu, saistībā ar to mēs aicinām Jūs ciemos! Sauksim septembri par sālsmaizes mēnesi, kad mēs atveram savas durvis, un gaidām visus, kas vēlas gan vienkārši redzēt, kā mēs esam iekārtojušies, gan arī labāk iepazīt mūsu darbu, ikdienas nianses, kas Jums jāzina, lai pilnībā izmantotu šķīrējtiesas procesa priekšrocības!

 

Draudzīgā kompānijā, patīkamā atmosfērā, pievilcīgā interjerā, ar tasi aromātiskas kafijas un skaistas mūzikas pavadībā, mēs ar Jums runāsim par to, kā mēs varam Jums būt noderīgi, jo lieliski pārzinām juridiski drošu uzņēmējdarbības jomu. Ar prieku dalīsimies savā pieredzē!

 

Strīdi ar partneriem vai klientiem, debitori, līgumu saistību neizpilde, darījumu slēgšanas nianses, īpašie - uzņēmējdarbību aizsargājošie - līguma punkti, šķīrējtiesvedības plusi un mīnusi, Rīgas šķīrējtiesas komandas un dibinātāja noderīgie bezmaksas papildus pakalpojumi un atbalsts. Visu šo un daudzu citu tēmu apspriešana - visu septembri Rīgas šķīrējtiesas telpās!

 

Turklāt, ja Jums ir jautājums, ir pienācis laiks uzdot to mums personīgi! Nāciet uz Vecpilsētas ielu 19 (ieeja no Alberta laukuma puses), Rīgā!

 

UZMANĪBU! Lai piedalītos pasākumā, lūdzu, iepriekš reģistrējieties! Nosūtiet pieteikumu uz e-pastu info@court.lv, norādiet savu vārdu, uzvārdu, uzņēmuma nosaukumu, tālruņa numuru, datumu un laiku, kad vēlaties apmeklēt Rīgas šķīrējtiesu. Mēs sazināsimies ar Jums un vienosimies par tikšanos Jums ērtā laikā.

 

Izbaudiet rudeni, taču par Jūsu biznesa juridisko drošību parūpēsimies mēs!

Nāciet un uzziniet - kā!Komentāri


Nav komentāru...    Rakstīt komentāru