Jaunumi

Jaunumu kalendārs

<< < 2020 Jūnijs > >>
Pd Ot Tr Ct Pt St Sv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

Jaunumi


Meklēt:

Mēs pārceļamies

25-06-2020

Rīgas šķīrējtiesai ir ļoti svarīgs mērķis - sniegt kvalitatīvus strīdu izšķiršanas pakalpojumus un palīdzēt uzņēmējiem risināt juridiskus jautājumus, padarot biznesa pasauli godprātīgāku un saprātīgāku. Bet, kā ir zināms, lai palīdzētu celt citu labklājību, ir pastāvīgi jāattīstās pašiem, ko mēs arī darām.

 

Viens no mūsu attīstības pagriezieniem šobrīd ir mūsu pārcelšanās. Mēs svinīgi paziņojam, ka mainām savu atrašanās vietas adresi, proti, mēs pārceļamies. No 2020. gada 1. augusta Rīgas šķīrējtiesas adrese ir Vecpilsētas iela 19, Rīga, LV-1050.

 

Tas ir pilsētas centrs - Vecrīga, vietā, kur atradās upes Rīdzene gultne, no kuras ir cēlies mūsu galvaspilsētas Rīgas nosaukums. Šīs upes nosaukumi dažādos avotos variējas dažādi – Rīgas upe, Rīdzene, Rīdziņa. Par tā izcelsmi īstas skaidrības nav, bet galvenais ir skaidrs – vārds, saglabājoties Rīgas nosaukumā, ir pārdzīvojis savu sākotnējo nesēju un pirms aizbēršanas šeit bija laivu piestāne un pilsētas ziemas osta. Mēs būsim pagodināti atrasties un uzņemt Jūs vietā, kura glabā Latvijas galvaspilsētas, lielskas pilsētas, ko mēs tik ļoti vērtējam, vēsturi!

 

Mēs joprojām mīlam brīnišķīgo, labo atmosfēru birojā, kurā esam pavadījuši 21 gadu. Mēs ļoti mīlam šo ēku un apmeklētāji, kas ieradās pie mums, vienmēr pievērsa uzmanību patīkamajai videi, atmosfērai, kura valda pie mums. Taču ne pati ēka nes to patīkamo sajūtu, bet gan cilvēki, kuri rada mājīgumu, ienesot daļu savas dvēseles sienās, un tad tajās kļūst patīkami atrasties.

 

Esam pārliecināti, ka mums un Jums - mūsu dārgie lasītāji un apmeklētāji- tie kas mūs apmeklē regulāri vai pirmo reizi - būs tikpat patīkamas sajūtas arī jaunajās telpas, kur varēsiet tikpat ātri, efektīvi, bez liekām birokrātiskām procedūrām, taisnīgi atrisināt strīdu ar partneri vai klientu; kur Jūs varēsiet iegūt nepieciešamo informāciju juridiskai drošībai un biznesa labklājībai; kur Jūs varēsiet pavadīt laiku mājīgā atmosfērā, ar tasi aromātiskas kafijas vai tējas, patīkamā mūsu draudzīgo un smaidīgo darbinieku kompānijā, piemēram, pārrunājot to, kā Rīgas šķīrējtiesa var būt Jums noderīga.

 

Līdz 31. jūlijam gaidīsim Jūs E. Birznieka-Upīša ielā 18-7,Rīga, bet no 1. augusta - Vecpilsētas 19, Rīga!

 

Lūdzam uzdot precizējošus jautājumus komentāros, kā arī rakstiet uz info@court.lv vai zvaniet pa tālruņa numuru 67365100!Komentāri


Nav komentāru...    Rakstīt komentāru