Jaunumi

Jaunumu kalendārs

<< < 2022 Augusts > >>
Pd Ot Tr Ct Pt St Sv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Jaunumi


Meklēt:

Jauns gads - jauni horizonti!

12-01-2022

Svinīgi sveicam Jūs Jaunajā 2022. gadā un jau tradicionāli dalāmies ar Jums ar saviem plāniem šim gadam!

 

Sāksim savu rakstu ar pateicību Jums visiem! Jūs kopā ar mums aktīvi attīstiet alternatīvo strīdu izšķiršanu Latvijā un ārzemēs! Jūs nesat Rīgas šķīrējtiesas vārdu šeit Latvijā un ārpus tās, ierakstot mūsu klauzulu savos līgumos, parakstot līgumus ar ārvalstu partneriem un rekomendējot Rīgas šķīrējtiesu, kā kompetentu iestādi alternatīvu komercstrīdu izskatīšanai, saviem partneriem. Jūs veltāt savu laiku lasot mūsu rakstus, daloties ar tiem ar draugiem un atstājat lieliskas atsauksmes!

 

Pateicoties Jums mēs turpinām aktīvi attīstīt alternatīvos strīdu izšķīršanas veidus gan mūsu valstī, gan ārpus tās! Mēs esam gandarīti par Jūsu uzmanību, atbalstu un komunikāciju!

 

2021. gads mums ir parādījis, ka ārpus Latvijas robežas uzņēmējiem ir zināms Rīgas šķīrējtiesas darbs un daudzi ir sākuši ierakstīt Rīgas šķīrējtiesas klauzulu savos līgumos. Mēs esam izskatījuši vairākus strīdus starp ārzemju uzņēmējiem un šogad esam ieplānojuši palielināt ārvalsts uzņēmumu skaitu, kuri savos līgumos iekļaus Rīgas šķīrējtiesas atrunu kā alternatīvu strīdu izšķiršanas iespēju. Mēs parakstījām sadarbības memorandu ar Baltkrievijas un Ķīnas šķīrējtiesām un vēlamies palielināt šķīrējtiesnešu sastāvu, lai mums ir vairāk kompetentu speciālistu, kuri varēs izskatīt strīdus, piemērojot citu valstu likumdošanu.

 

Šogad mūsu mājaslapas apmeklējumu skaits ir pieaudzis dubultā, salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem! Tādēļ 2022. gadā esam nolēmuši pabeigt mūsu mājaslapas modernizāciju, lai Jums būtu ērtāk to lietot gan savā viedtalrunī, gan datorā. Atgādinām, ka mūsu mājaslapā Jūs varat atrast daudz rīku, kurus var izmantot sava darbā, vai rekomendēt tos saviem partneriem: bezmaksas standartlīguma korekcija, bezmaksas tipveida dokumentu paraugi, dokumentu ģenerācija, bezmaksas šķīrējtiesvedības vebināri.

 

Mums ir lieli plāni, lai turpinātu popularizēt alternatīvus strīdu izšķiršanas veidus kā Latvijā, tā arī ārpus tās. Mūsu mērķis ir Rīgas, Latvijas, kā starptautiska alternatīvās tiesvedības centra pasaulē, atzīšana, līdzās lielākajām šķīrējtiesām pasaulē.

 

Mēs vienmēr esam atvērti komunikācijai un gatavi Jums palīdzēt! Attīstību un strauju izaugsmi Jūsu biznesam 2022. gadā! Lai jauni horizonti paverās mums visiem!

 

Uz tikšanos Rīgas šķīrējtiesā!

 

Jautājumu gadījumā zvaniet: +371 67365100, +371 25156055 vai rakstiet: info@court.lv.Komentāri


Nav komentāru...    Rakstīt komentāru