Jaunumi

Jaunumu kalendārs

<< < 2021 Jūnijs > >>
Pd Ot Tr Ct Pt St Sv
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234

Jaunumi


Meklēt:

Rīgas šķīrējtiesas bezmaksas tehniskais atbalsts.

29-06-2021

Arvien vairāk mēs saņemam atsauksmes no uzņēmējiem, kuros viņi iesaka, lai mēs dalāmies savā pieredzē ar biznesa pārstāvjiem par Rīgas šķīrējtiesas priekšrocībām un pakalpojumu iespējām, kas palīdz risināt un novērst radušās grūtības darbā. Tāpēc šodien mēs pastāstīsim Jums par iespējām, kuras Jūs varat izmantot un Rīgas šķīrējtiesas bezmaksas tehnisko atbalstu.

 

1) Bezmaksas konsultācijas.

Ja Jums rodas kādi jautājumi saistībā ar šķīrējtiesvedību un dokumentu iesniegšanā šķīrējtiesā, Jūs varat vērsties pie Rīgas šķīrējtiesas Administratīvā direktora Ilgas Neretnieces (telefons +371 67365100, e-pasts: info@court.lv, WhatsApp: 25156055).

 

2) Dokumentu šabloni.

Rīgas šķīrējtiesas mājaslapā sadaļas “Atbalsts” apakšsadaļā “Tipveida dokumentu paraugi” Jūs atradīsiet 31 dokumentu šablonus, kuri ir noderīgi un palīdz novērst, kā arī savlaicīgi atrisināt, iespējamās problēmas biznesā.

 

3) Dokumentu ģenerācija.

Rīgas šķīrējtiesas mājaslapā sadaļas “Atbalsts” apakšsadaļā “Izveidot dokumentu” Jūs varat automātiski veidot dažādus dokumentus – atgādinājumu, brīdinājumu, pirmstiesas brīdinājumu, prasības pieteikumu, parāda aprēķinu, kreditora prasījumu administratoram. Jums vairs nav nepieciešams vērsties pie juristiem un apmaksāt dārgos pakalpojumus. Izveidojiet sev nepieciešamo dokumentu patstāvīgi!

 

4) Instrukcijas.

Rīgas šķīrējtiesas mājaslapā sadaļas “Atbalsts” apakšsadaļā “Instrukcijas” Jūs atradīsiet detalizētas instrukcijas, kuras palīdzēs Jums organizēt dažādus juridiskus jautājumus biznesā.

 

5) Līgumu korekcija.

Korekti sastādīts līgums – tā ir garantija Jūsu interešu aizsardzībai. Sūtiet Jūsu komerciālo standartlīgumu uz e-pastu info@court.lv, un Rīgas šķīrējtiesas dibinātāja konsultanti bez maksas rekomendēs ieteicamās korekcijas Jūsu komerclīgumam, pārbaudot tā satura atbilstību aktuālajai likumdošanai un rekomendēs nepieciešamos grozījumus, kas juridiski aizsargās Jūsu biznesu!

 

6) Personiskais kabinets.

Tā ir speciāla platforma, kura ļauj prasītājam jebkurā mirklī apskatīties, kādā stadijā atrodas iesniegtā lieta, un būt informētam par visu lietas izskatīšanas procesu un dokumentiem.

 

7) Komunikācija.

Parakstieties uz iknedēļas e-pasta jaunumu sūtījumiem, uzrakstot uz info@court.lv , kā arī sekojiet noderīgām publikācijām sociālajos tīklos – Facebook un Instagram.

 

Jautājumu gadījumā zvaniet: +371 67365100 vai rakstiet: info@court.lv.

 

Par organizāciju: Rīgas šķīrējtiesa tika izveidota 1999. gada 1. aprīlī un šobrīd ir viena no Latvijas šķīrējtiesu līderēm, kura aktīvi attīstas un piedāvā tiesvedības procesu visaugstākajā kvalitātē, kā arī popularizē šķīrējtiesvedību Latvijā. Rīgas šķīrējtiesa aktīvi izglīto uzņēmējus regulāri rīkojot biznesa vebinārus. Rīgas šķīrējtiesas štatā ir 58 profesionāli šķīrējtiesneši, kuri strādā pie tā, lai padarītu Latvijas uzņēmējdarbības jomu drošāku, stabilāku un veiksmīgāku.Komentāri


Nav komentāru...    Rakstīt komentāru