Jaunumi

Jaunumu kalendārs

<< < 2020 Jūnijs > >>
Pd Ot Tr Ct Pt St Sv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

Jaunumi


Meklēt:

Ekskluzīva saišu bāze klienta pārbaudei

1
09-06-2020

Raksts ar svarīgu un noderīgu infromāciju zemāk tapa sadarbībā ar ekspertu starptautisko darījumu jomā Konstantīnu Ivanovu pēc viņa semināra Rīgas šķīrējtiesā. Nākamnedēļ, ceturtdien,(18.06.2020) norisināsies kārtējais ļoti noderīgais uzņēmējiem K.Ivanova online vebinārs “Kā uzņēmējam kompetenti reaģet uz izmaiņām starptautiskajā biznesā?”.

 

Nāciet un saņemiet jaunas svarīgas darbam ar ārvalstu kompānijām zināšanas! Par vebināru un reģistrēšanās iespējām lasiet pēc saites šeit

 

 

Jūs taču zināt, ka vienkārša Jūsu potenciālā partnera/klienta pārbaude var nodrošināt darījumu un biznesa drošību kopumā. Pienācīga rūpība un uzmanība, slēdzot darījumu ar ārzemju partneriem- ir īpaši nepieciešama.

 

Taču, kā rāda mūsu 20 gadu pieredze jurisprudences jomā un biznesā kopumā, uzņēmēji riskē, savas aizņemtības dēļ, kā arī nevēloties terēt dažādus resursus (visbiežāk - laiku) informācijas meklēšanai, sākumā paraksta līgumus, sāk darbu, un, kad jau rodas problēmas, tad aizdomājas par to, ka būtu nepieciešams tomēr pārbaudīt partneri.

 

Bet kā tad var pārbaudīt partnera uzticamības līmeni, vai viss ar kompāniju ir kārtībā un vai drīkst ar to saistīties?! Ko pārbaudīt? Kur meklēt informāciju? (It īpaši darījumos ar ārzemju kompānijām).

 

Rakstā zemāk Jūs atradīsiet ekskluzīvu bāzi ar saitēm uz oficiālajiem(!) dažādu valstu resursiem kontragentu pārbaudei, kā arī citus noderīgus ieteikumus Jūsu kompānijas darījumu drošības līmeņa uzlabošanai. Saglabājiet saiti sev grāmatzīmēs un padodiet talāk!

 

Informācijai. Raksts ir tapis sadarbībā ar Konstantīnu Ivanovu - ekpertu-praktiķi starptautiskajā komerctiesību jomā, RŠT šķīrējtiesnesi, biznesa treneri, tiesību zinātņu doktoru, praktizējošu advokātu).

 

Tātad. Pārbaudīt un sekot līdzi ir nepieciešams tādiem datiem, kā, piemēram , finanšu atskaites un rādītāji, kredīti, kompānijas parādi, valdes locekļu sastāvs, īpašums, licenču aktualitāte, nodokļu maksātāja statuss, maksātspēja, komercķīlas un daudz kam citam.

 

Pirmkārt. Jums ir nepieciešams pieprasīt klientam dokumentus - statūtus, izrakstus, līgumus utt., vārdu sakot, visu, ko viņš var Jums parādīt, un visu, kas Jums tā vai savādāk varētu palīdzēt saprast, ka klients ir “tīrs”.

 

Vērtīgi zināt. Katras valsts vēstniecībā ir attašejs komercijas jautājumos (ekonomists, biznesa konsultants), kurš var Jums dot ekskluzīvu informāciju par kompānijas biznesa reputāciju. Atrast attašeju ir viegli - ienāciet vēstniecības mājaslapā, atrodiet attašeja komercjautājumos kontaktus un sazinieties ar viņu.

 

Ieteikums. Vislabāk pārbaudīt ir katru partneri. Lai partneru pārbaude tiktu īstenota, ieceliet šai darbībai atbildīgo personu. Ir svarīgi, lai kompānijā būtu konkrēts cilvēks, kurš pārbauda drošības līmeni.

 

Kā meklēt? Ja Jūs meklēsiet internetā saites kontragenta pārbaudei, Jūs visticamāk sastapieties ar to, ka resursu ir ļoti daudz - turklāt daudzi no tiem ir par maksu. Un tad- kurai mājaslapai ticēt? Tādai, kuru vada juridisku personu reestrs! Organizācijas, kuras vada šādu bāzi, dažādās valstīs atšķiras - atrast ir ne tik viegli. Tāpēc - saglabājiet saiti uz mūsu rakstu sev grāmatzīmēs, pārbaudiet savus ārzemju partnerus un vadiet biznesu droši!

 

Ir vērts atzīmēt, ka lielāka daļa doto resursu ir nacionālajās valodās. Taču to informācija vairāk vai mazāk ir diezgan “sausa”, kura neprasa kārtīgu skaistu literāru tulkojumu, tāpēc izmantojiet interneta-tulkotāju.

 

Un vēl. Resursos kontragentu pārbaudei ir pieejama maksas un bezmaksas informācija. Cena parasti nepārsniedz 10-15 euro. Taču risku novērtējums tā maksā!

 

Latvijas klientu pārbaude!

Rīgas šķīrējtiesa sniedz pakalpojumu - turklāt pavisam bez maksas (Jūsu 50 klientu pārbaudei) - monitorings. Jums ir iespēja saņemt pilnu informāciju par kompānijām (Jūsu partneriem un klientiem) no publiskajiem reģistriem sev uz e-pastu. Saņemot negatīvu informāciju par kompāniju, Jūs varēsiet laicīgi noreaģēt un pieņemt pareizu lēmumu par turpmāko sadarbību ar konkrētu kompāniju.

Lai saņemtu vairāk informācijas, ejiet pēc saites šeit un vērsieties Rīgas šķīrējtiesā (info@court.lv).

Nosacījums monitoringa pakalpojuma saņemšanai - savos līgumos Jums ir jābūt ierakstītai RŠT atrunai (šķīrējtiesas atrunas varianti pēc saites šeit).

Sūtiet mums Jūsu līgumu uz bezmaksas korekciju - mūsu jurists pārbaudīs to un tā atbilstību aktuālajai mūsdienu likumdošanai un iekļaus korektu šķīrējtiesas atrunu.

 

Mājaslapu saraksts ārzemju kontragentu pārbaudei

 

Austrālija - https://www.ato.gov.au/

 

Austrija - https://english.bmf.gv.at/financial-sector/wiereg/WiEReG.html

 

Azerbaidžāna - https://www.e-taxes.gov.az/ebyn/payerOrVoenChecker.jsp

 

Vācija - https://www.handelsregister.de/rp_web/mask.do

 

Čehija - https://or.justice.cz/ias/ui/rejstrik
 

Lielbritānija - https://www.gov.uk/government/organisations/companies-house
 

Itālija - http://www.infoimprese.it/impr/index.jsp?p=Home
 

Frāncija - https://www.societe.com/
 

Zviedrija - https://www.allabolag.se/
 

Nīderlande - https://www.kvk.nl/
 

Šveice - https://www.zefix.ch/en/hra

 

Dānija - https://danishbusinessauthority.dk/company-and-business

 

Spānija - http://www.rmc.es/

 

Dienvidkoreja - http://englishdart.fss.or.kr/dsbc001/main.do

 

Singapūra - https://www.enterpriseone.gov.sg/en/Resources.aspx

 

Kazahstāna - http://www.salyk.kz/ru/taxpayer/jurpersons/interaktiv/Pages/default.aspx

 

Somija - https://www.ytj.fi/

 

Lietuva - http://www.registrucentras.lt/

 

Igaunija - https://ariregister.rik.ee/index.py

 

Meksika - https://siem.gob.mx/siem/portal/circunscripcion/donde_registro.asp

 

Belģija - https://www.belgium.be/en/

 

Armēnija - http://www.petekamutner.am/DefaultTs.aspx

 

Baltkrievija - http://www.nalog.gov.by/ru/

 

Kazahstāna - http://kgd.gov.kz/ru/services/taxpayer_search/legal_entity

 

Kirgistāna - http://www.sti.gov.kg/

 

Moldāvija - http://www.fisc.md/

 

Turkmenistāna - http://www.tax.gov.tm/index0.php

 

Uzbekistāna - http://www.soliq.uz/

 

Ukraina - http://sfs.gov.ua/

 

Ķīna

Peķīna - http://qyxy.baic.gov.cn/zhcx/zhcxAction!query.dhtml

Šanhaja - http://www.sgs.gov.cn/lz/etpsInfo.do

Gonkonga - https://www.icris.cr.gov.hk/csci/

 

 

ASV

Kolorado štats - https://www.sos.state.co.us/

Vermonta štats - http://www.sec.state.vt.us/

Džordžija štats - http://sos.ga.gov/

Oregona štats - http://www.sos.state.or.us/

Ņujorkas štats - http://www.dos.ny.gov/index.html

Kalifornijas štats - http://kepler.ss.ca.gov/

 

Raksts ar šo svarīgu un noderīgu infromāciju tapa sadarbībā ar ekspertu starptautisko darījumu jomā Konstantīnu Ivanovu pēc viņa semināra Rīgas šķīrējtiesā. Nākamnedēļ, ceturtdien,(18.06.2020) norisināsies kārtējais ļoti noderīgais uzņēmējiem K.Ivanova online vebinārs “Kā uzņēmējam kompetenti reaģet uz izmaiņām starptautiskajā biznesā?”.

 

Nāciet un saņemiet jaunas svarīgas darbam ar ārvalstu kompānijām zināšanas!

 

Par vebināru un reģistrēšanās iespējām lasiet pēc saites šeitKomentāri

Любовь (21.02.2019 01:49)

Огромное спасибо за отличный и содержательный семинар и за ссылки!
Rakstīt komentāru